Targi Intersolar dobiegły końca, dziękujemy odwiedzającym!

Za nami bardzo intensywne dni na targach Intersolar. Dziękujemy za spotkania, angażujące rozmowy i opinie. Targi Intersolar to największe wydarzenie branży energetycznej – w tym roku na targach wystawiło się ponad 2400 firm, a liczba odwiedzających przekroczyła 100 tysięcy. Cieszymy się, że razem z Państwem mogliśmy uczestniczyć w tym międzynarodowym wydarzeniu związanym z produkcją zielonej energii.

Podczas trzech dni targowych 14-16.06 w Monachium zaprezentowaliśmy konstrukcje wsporcze dla paneli fotowoltaicznych. Modele statyczne oraz nowość w ofercie- Tracker PV firmy Budmat. Ta wolnostojąca, jednoosiowa konstrukcja wsporcza systemu nadążnego jest dedykowana modułom PV umocowanym w pozycji pionowej. Tracker budził duże zainteresowanie zwiedzających. Otrzymaliśmy dużo ciekawych pytań i przeprowadziliśmy wiele interesujących dyskusji o tej nowej konstrukcji.

Targi Intersolar 2023 były doskonałą okazją do spotkań i rozmów z naszymi klientami, a także profesjonalistami i inwestorami z różnych krajów. Dziękujemy za ten wspólnie spędzony czas i zapraszamy do dalszego kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.

Follow the sun with us!