Budmat Systemy PV na targach Enex Nowa Energia 2022

W dn. 23-24 lutego będziemy w Kielcach na najnowszej edycji targów Enex – Nowa Energia.

Targi Enex od lat gromadzą najważniejszych przedstawicieli branży odnawialnych źródeł energii oraz energetyki konwencjonalnej. To jedno z niewielu wydarzeń w Polsce, na którym gromadzi się cała branża energetyczna. Międzynarodowe Targi Odnawialnych Źródeł Energii w Kielcach są platformą do wymiany doświadczeń, myśli, pomysłów i nawiązywania owocnych relacji biznesowych.

Pojawimy się wraz z innymi najważniejszymi podmiotami branży energetycznej w tej części Europy z naszą bogatą ofertą konstrukcji wsporczych do paneli fotowoltaicznych ze stali Magnelis ® przeznaczone konstrukcjom naziemnym, dachowym oraz farmom solarnym. Zobaczycie Państwo innowacyjne rozwiązanie listwy montażowej pod panele fotowoltaiczne, gwarantujące szczelność dachu i utrzymujące gwarancję pokrycia dachowego Budmat oraz naziemną konstrukcję wsporczą naszej marki. Poznacie właściwości wysokoodpornej na niekorzystne warunki atmosferyczne stali Magnelis ® i przekonacie się dlaczego jest najlepszym materiałem do wykorzystania przy produkcji konstrukcji wsporczych.

Przez dwa dni nasi przedstawiciele są do Waszej dyspozycji. Zapraszamy do Kielc 23-24 lutego na targi ENEX, hala F, stoisko 36.