Budmat Systemy PV na Solar Energy Expo

Budmat Systemy PV weźmie udział w jednym z najważniejszych eventów w Polsce poświęconym odnawialnym źródłom energii i innowacjom w branży. Solar Energy Expo odbędzie się w Nadarzynie w dn. 16-18 stycznia. 

Efektywna produkcja czystej energii pochodzącej ze słońca to nie tylko wysokojakościowe panele fotowoltaiczne, ale także solidne konstrukcje wsporcze. Nasza firma zaprezentuje szeroką ofertę najwyższej jakości konstrukcji wsporczych do modułów PV,  które na co dzień dostarczamy dla elektrowni fotowoltaicznych budowanych na terenie całej Europy.  Różnorodność modeli konstrukcji, które oferujemy daje możliwość realizacji inwestycji w każdym terenie, a wykonanie z najlepszej stali z huty ArcelorMittal w powłoce Magnelis® jest gwarancją wieloletniego użytkowania.

Dlaczego warto odwiedzić nasze stoisko? Mamy wieloletnie doświadczenie w realizacji dużych projektów PV na terenie Europy we współpracy z największymi producentami i dostawcami z branży OZE. Oferujemy inwestorom możliwość efektywnej, terminowej i bankowalnej realizacji projektów. Dostawa konstrukcji przez BUDMAT Systemy PV w formule „Turn Key” jest realizowana poprzez: doradztwo techniczne, projektowanie konstrukcji i wykonanie dokumentacji projektowej, produkcję elementów konstrukcji, dostawę na miejsce budowy oraz szkolenie ekip wykonawczych i odbiór techniczny po montażu konstrukcji.

Nasi eksperci będą czekać na Państwa na stoisku: F3.43. Zapraszamy na spotkania i rozmowy!

16-18 stycznia
Ptak Warsaw Expo
Stanowisko F3.43