Budmat Systemy PV na Forum Solar PLUS w Berlinie

Firma Budmat Systemy PV kontynuuje swoją misję promowania energii odnawialnej i fotowoltaiki na najwyższym poziomie. Dlatego z dumą ogłaszamy naszą obecność na prestiżowej konferencji Forum Solar PLUS, organizowanej przez Conexio-PSE GmbH, która odbędzie się w dniach 21-22 listopada 2023 roku w Berlinie. Jesteśmy również złotym sponsorem tego wydarzenia!

Forum Solar PLUS to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży fotowoltaicznej w Niemczech i Europie. Jest to doskonała okazja do wymiany wiedzy, doświadczeń oraz nawiązywania kontaktów z liderami przemysłu solarnego. Dlatego też nie mogliśmy przegapić tej okazji i postanowiliśmy wesprzeć to wydarzenie jako złoty sponsor.

Czego możecie się spodziewać podczas konferencji? Przede wszystkim inspirujących prelekcji od ekspertów z całego świata, dyskusji na temat najnowszych trendów i innowacji w dziedzinie fotowoltaiki oraz możliwość zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami i technologiami. Nasza firma będzie również obecna na stoisku konferencyjnym, gdzie będziecie mogli poznać naszą ofertę, dowiedzieć się więcej o naszych produktach i rozwiązaniach oraz porozmawiać z naszym zespołem ekspertów.

Nasza obecność na Forum Solar PLUS to dla nas szansa, aby podzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą z innymi uczestnikami wydarzenia oraz przyczynić się do rozwoju fotowoltaiki.

Nie możemy się już doczekać! Będzie to doskonała okazja do wymiany myśli, nawiązania nowych kontaktów i wspólnego działania na rzecz promocji energii odnawialnej i fotowoltaiki. Razem możemy przyczynić się do budowy bardziej zrównoważonej przyszłości. Do zobaczenia w Berlinie!