Będziemy na Targach ENEX 2023!

Przyszły tydzień zapowiada się pod hasłem OZE. W dniach 8-9 marca w Kielcach będziemy na XXV Międzynarodowych Targach Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX. 

Jak zapewniają organizatorzy, będzie to wyjątkowa, bo jubileuszowa, 25. edycja  wydarzenia. W jednym miejscu 200 wystawców, w tym oczywiście my – Budmat. 

Ważne tematy, pokazy produktów, nowe kontakty i spotkania – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą konstrukcji wsporczych do farm solarnych.

Dlaczego warto nas poznać? Produkujemy tylko ze stali z renomowanych hut. Niezawodną ochronę antykorozyjną, nawet w ekstremalnych warunkach środowiskowych, zapewnia powłoka Magnelis®. Doskonały produkt idzie w parze z niezawodną obsługą inwestycji – zapewniamy kompleksowe wsparcie dla inwestora – od obliczeń i doboru odpowiedniego produktu aż po wsparcie techniczne w trakcie instalacji, jak i późniejszego użytkowania. Nasze konstrukcje wsporcze są na największych farmach solarnych w Polsce! 

Zapraszamy na stoisko, a przekonamy Cię, że do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie, z uwagą i troską o każdy detal.

ENEX 2023
Targi Kielce, Stoisko D-39
8-9 marca 2023